Dom niedaleko Gdańska – zalety mieszkania poza centrum miasta

Nasze inwestycje zlokalizowane są w Czaplach, niewielkiej miejscowości położonej tuż przy zachodniej granicy miasta Gdańska, u progu pełnych zieleni Kaszub. Położona niecałe 10 km od Obwodnicy Trójmiasta, niedaleko lotniska oraz przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, jawi się jako komfortowe miejsce do życia, oferujące chwilę wytchnienia od miejskiego zgiełku przy jednoczesnej świadomości jego bliskości – podróż do centrum Gdańska nową Armii Krajowej zajmuje niecałe 20 minut!

Energooszczędne domy w dobrej cenie – przyszłość budownictwa mieszkaniowego

Dom w Czaplach jawi się jako wyważona inwestycja, zważywszy na trendy rozwoju województwa pomorskiego na tym obszarze. Postawiliśmy na budownictwo termo oszczędne i charakteryzujące się wysokim standardem, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom wygodę użytkowania oraz optymalne koszty utrzymania.

Domy gotowe do zamieszkania

W tej chwili mamy do zaoferowania osiem domów jednorodzinnych. Pierwsze 4 będą gotowe do zamieszkania 1 kwartale 2018 roku zaś kolejne w 2 kwartale.

Nowe domy w Czaplach – zamieszkaj na Słonecznym Wzgórzu

Nasza najnowsza inwestycja - osiedle domów jednorodzinnych Słoneczne Wzgórze. Etap 1 został już zakończony. Obecnie została rozpoczęta budowa Etapu 2, która obejmuje 4 bliźniaki. Osiedle będzie się składało z czternastu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, budynki charakteryzują się prostą formą i eleganckim wykończeniem. Zapraszamy do zapoznania się z planem zagospodarowania terenu oraz wizualizacją wnętrz.

Buduj z Elit - prężnie rozwijającym się deweloperem

Współpraca z naszą firmą zasadza się na filozofii budowania „jak dla siebie” - pracujemy na sprawdzonych materiałach budowlanych i w oparciu o wykwalifikowaną kadrę. W codziennej pracy dbamy o świetną komunikację z inwestorem i doskonale planujemy czas, by sprostać jego oczekiwaniom. Jesteśmy zawsze na czas, a praca z nami to przyjemność! Zapraszamy do kontaktu!