DOMY W CZAPLACH - SŁONECZNE WZGÓRZE

Słoneczne Wzgórze to nasza najnowsza inwestycja w Czaplach, miejscowości która znajduje się w niedalekiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta, przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Pełne zieleni tereny, spokojna okolica oraz możliwość dojazdu do centrum Gdańska w niecałe 20 minut spełnia oczekiwania tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, wygodę oraz spokój przy jednoczesnej świadomości życia blisko centrum miasta.

SŁONECZNE WZGÓRZE ETAP 1 I 2

SŁONECZNE WZGÓRZE ETAP 3

 

APARTAMENTY NAD RADUNIĄ

Aktualnie realizujemy kompleks apartamentów w Pruszczu Gdańskim. Jest to zespół 3 dwukondygnacyjnych budynków w Pruszczu Gdańskim przy ul. Antoniego Dobrowolskiego 15. Inwestycja liczy 60 apartamentów o powierzchni od 25 m2 do 56 m2.

DOMY W CZAPLACH

Realizacja ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy o powierzchni użytkowej 120 m2, zbudowane na działce 500 m2. Na każdy z nich składa się pięć pokoi, kuchnia, dwie łazienki, garaż oraz kotłownia. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

CENTRUM BADAWCZO ROZWOJOWE FIRMY FAMA

Rewitalizacja budynku – kompleksowe prace budowlane wraz z pracami wykończeniowymi.

 

HALA PRODUKCYJNA DLA FIRMY FAMA

Obiekt o powierzchni ponad 4 tysięcy metrów kwadratowych, na który składa się część socjalna, powierzchnia biurowa, parking podziemny na 30 miejsc postojowych.